Archiwum kategorii: Ogłoszenia

Budowlane Targii Pracy 27-03-2018

W imieniu Zarządu Koła Naukowego Zarządzania Projektami w Budownictwie mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Budowlanych Targów Pracy, które odbędą się pod koniec marca. Aktualnie został wybrany termin wtorek 27 marca 2018r. w gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. 
 
ATRAKCJE: 
 

Udział w Targach daje możliwości zaprezentowania swojego CV wielu znanym firmą budowlanym. Odbędą się również  KONKURS z nagrodą główną- gwarantujemy bezpłatny voucher na szkolenie Autodes REVIT o wartości 1 200,00 zł. 

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu będzie wypełnienie ankiety i przybycie na wykład. Losowanie odbędzie się pod koniec wykładu. Również Firma Elpro będzie rozdawała bony rabatowe na szkolenia -55% dla studentów PW.  
 

Biura Karier OFERUJE SPRAWDZENIE TWOJEGO CV oraz pomoc w przygotowaniu do efektywnego  zaprezentowania się potencjalnemu pracodawcy.  Od 10:00-14:30 każdy student szukający pomocy w obszarze rozwoju kariery zawodowej może udać się na bezpłatne konsultacje do doradców z Biura Karier PW.

 

 
SGGW będzie organizować wykład pt. „Budować zgodnie ze sztuką budowlaną” . 
Wykład/warsztat o tematyce z AutoCADA lub Revita FIRMA Elpro. 
 

Multimedialna choinka RWE 

W sobotę 12 grudnia o godzinie 17.00, po loterii Lądówkowy Mikołaj na Wydziale Inżynierii Lądowej, zapraszamy na inaugurację multimedialnej choinki RWE Polska na Placu Defilad.
Interaktywna choinka RWE Polska na Placu Defilad jest już w trakcie budowy. Jej rozmiary robią wrażenie! Gotowy projekt będzie ważył aż 11412,3 kg, czyli tyle co dziesięć samochodów Tesla S. Zobaczcie najnowszy film z placu budowy i pamiętajcie o inauguracji już w tę sobotę! Zapraszamy!

Lądówkowy Mikołaj 2015 już nadchodzi!

Już 10 grudnia na parterze Wydziału Inżynierii Lądowej rozpocznie się akcja Lądówkowy Mikołaj – zbiórka charytatywna dla dzieci z domów dziecka organizowana przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie. W tym roku wspieramy placówki w Dębicy i Fromborku.

 
W programie loteria z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. vouchery, bilety do teatrów, bony zniżkowe) oraz świąteczne karaoke!
 
Akcja trwa w dniach 10-13 grudnia, natomiast 16 grudnia o godzinie 20:30 zapraszamy na wielką licytację w sali bankietowej DS Riviera.
 
 
Sponsorzy akcji:
 
 
 

ARCW

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją ARCW, której celem jest zmniejszenie liczby wypadków podczas wznoszenia wysokich budynków, zwłaszcza podczas montażu ścian osłonowych. Obecne metody szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa podczas takich prac są niewystarczające, a uczelnie techniczne często nie uczą swoich studentów (którzy w przyszłości będą kierować takim robotami) o środkach ochrony przed wypadkami.

Współtwórcą aplikacji jest założyciel naszego Koła, Krzysztof Kaczorek.

https://www.facebook.com/ARCWapplication2015/?notif_t=page_user_activity

Wyjście na budowę Q22

15 maja odwiedziliśmy budowę wieżowca Q22. W chwili obecnej realizowana jest 30. kondygnacja. Docelowo budynek będzie miał 195,5 m. Po budowie oprowadzał nas dyrektor budowy – Artur Rakoczy z Echo Investment.

Proces inwestycyjno-budowlany na przykładzie kontraktów FIDIC

Nie wiesz co oznacza FIDIC?

Zastanawiasz się jaki związek ma prawo z budownictwem?

Nic nie szkodzi!

Wszystkiego dowiesz się na spotkaniu.

Wykład poprowadzi mecenas JERZY SAWICKI z Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.
Specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym w zakresie inwestycji infrastrukturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów dotyczących realizacji inwestycji (w tym warunków kontraktowych FIDIC), projektów PPP oraz sporów związanych z inwestycjami o charakterze infrastrukturalnym.

Zapraszamy!

Bez nazwy 3