Archiwum kategorii: Szkolenia

Szkolenia z programów specjalistycznych

1280-professor-versus-computer-learning

Tak jak informowałem na spotkaniu informacyjnym tworzymy ponownie listę osób chętnych do uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych.

Proponowane szkolenia jeszcze w tym roku to:

13-14 grudnia – AutoCAD zaawansowany
20-21 grudnia – Revit Structure podstawowy

Poniżej znajduje się link do kwestionariusza, w którym możecie się zapisać na wybrane przez siebie szkolenie lub wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniach w następnym roku kalendarzowym.

https://docs.google.com/forms/d/1-C3nuB3ApaenTwDHk3Vs9WW8nlih6uvF0QK81Ffshkc/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Szkolenia odbywają się na Wydziale Inżynierii Lądowej w soboty (7h)  i niedziele (7h) w powyższych terminach. Na szkolenie przynosicie własny sprzęt. Materiały dydaktyczne dostaniecie od trenera. Na szkoleniu jest 6-7 osób. Cena szkolenia wynosi 300 zł. 

W poprzednim roku odbyło się około 10 szkoleń. Sam brałem udział w dwóch szkoleniach (z Autocada i Revita) i serdecznie je polecam. Wy również polecajcie swoim znajomym, aby się zapisali. W ciągu całego roku akademickiego planujemy zorganizować jeszcze wiele szkoleń tak, aby każdy mógł skorzystać.

 

Konferencja Kół Naukowych w Krakowie

Tym razem przybyliśmy do Krakowa na zaproszenie zaprzyjaźnionego Koła Naukowego Organizacji Budownictwa (SKNOB) z Politechniki Krakowskiej.
Koledzy z Krakowa wykazali się znakomitą organizacją. Dzięki nim mieliśmy możliwość podpatrzeć postępy przy budowie krakowskiej Hali Sportowej oraz Centrum Konferencyjnego. Zobaczyliśmy również jak sprawdza się projekty budowli przy użyciu tunelu aerodynamicznego.
Zwieńczeniem wyjazdu była Konferencja Kół Naukowych, gdzie wspólnie z kolegami z Krakowa i Wrocławia (Koło Etaksi) prezentowaliśmy referaty na ciekawe tematy związane z budownictwem.
To wszystko działo się za dnia a wieczorami integracja. Oby więcej takich wyjazdów.