Archiwum kategorii: Lądówkowy Mikołaj

Lądówkowy Mikołaj 2015 już nadchodzi!

Już 10 grudnia na parterze Wydziału Inżynierii Lądowej rozpocznie się akcja Lądówkowy Mikołaj – zbiórka charytatywna dla dzieci z domów dziecka organizowana przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie. W tym roku wspieramy placówki w Dębicy i Fromborku.

 
W programie loteria z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. vouchery, bilety do teatrów, bony zniżkowe) oraz świąteczne karaoke!
 
Akcja trwa w dniach 10-13 grudnia, natomiast 16 grudnia o godzinie 20:30 zapraszamy na wielką licytację w sali bankietowej DS Riviera.
 
 
Sponsorzy akcji:
 
 
 

Lądówkowy Mikołaj 2014

Już kolejny raz akcja charytatywna organizowana przez Nasze Koło zakończyła się ogromnym sukcesem! W tym roku udało nam się zebrać ponad 9000zł! Dzięki zebranym funduszom pomogliśmy dzieciom z Domów Dziecka w Łukowie i Olecku.

Dużym zainteresowaniem podczas tegorocznej edycji cieszyła się loteria z nagrodami oraz karaoke zorganizowane na naszym Wydziale, a także licytacja fantów, która odbyła się w DS Riviera.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, ofiarodawcom oraz osobom, które włączyły się w realizację akcji.

Lądówkowy Mikołaj 2013

Kolejna edycja Lądówkowego Mikołaja ponownie przyniosła górę funduszy, które zostały przeznaczone na prezenty dla dzieci z siedleckiego domu dziecka. Do akcji jak wcześniej przyłączył się DS Rviera, gdzie po wspólnym spotkaniu wigilijnym odbyła się licytacja fantów.

Podobnie jak w poprzednim roku zgromadziliśmy niespełna 8000 zł.